De afgelopen periode hebben we onze mandatarissen uitgezonden naar alle uithoeken van onze gemeente. We gingen deur-aan-deur luisteren naar onze inwoners om samen verder een betere plek van onze gemeente te maken. Verbeterpunten, kleine of grote ideeën, korte -of langetermijnideeën, ... alle input was en is nog steeds welkom. 

Om onze huisbezoeken af te sluiten gingen we nog een laatste keer langs op centrale punten in alle deelgemeenten om te luisteren én... met gratis ijs! Heb je nog ideeën of verbeterpunten? Dat kan je ons nog steeds laten weten via wijluisteren@cdenvdamme.be

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.